Letní aktivity

U nás se nudit nebudete


Hotel Adam spolupracuje se sportovní a zážitkovou agenturou Yellow Point, naši hosté mají na poskytované služby 10% slevu!

V letní sezóně je pro vás připravena ZIP LINE - 120 metrů dlouhá jízda na laně, které je zavěšeno ve výšce 25 metrů podél přehradní hráze Labská. Atrakce je vhodná pro děti i dospělé. Můžete si tady také vyzkoušet slaňování pod vedením zkušených instruktorů.

Zip Line

Dále provozujeme ADVENTURE PARK, který najdete na pěší zóně z centra města směrem na Medvědín. Nachází se zde velmi oblíbená obří houpačka, bungee trampolína, lezecká síť, lezecká stěna, obří žebřík, lukostřelba, aquazorbing a dětské hřiště pro ty nejmenší. Vaše ratolesti rádi zabavíme v Art centru Puntík, kde si mohou vlastnoručně potisknout tričko nebo pomalovat hrneček.

V ADVENTURE PARKU vám také rádi zapůjčíme terénní koloběžky na sjezd z Medvědína.

V centru města sídlí naše půjčovna, kde si během letní sezóny můžete zapůjčit elektrokola, elektrokoloběžky a horská kola.

Můžete si tady také zakoupit koloběžkovou dráhu - sjezd na silniční koloběžce ze Špindlerovy boudy zpět do centra, kterou zajišťujeme s plným servisem. Z centra vás vyvezeme nahoru ke Špindlerově boudě, kde vám zapůjčíme koloběžku s helmou. Sjezd zpět do centra dlouhý 10 km je vhodný pro děti od 6 let.

Dále organizujeme výlety do Podkrkonoší na čtyřkolkách. Doprovázet vás bude zkušený instruktor, který vás proveze po loukách, polních cestách, lesích a brodech.

Naše firma vám v letních měsících zajistí i další aktivity jako je lezení po skalách, rafting, paintball, průvodce po horách a další.

KONTAKT:

YELLOW POINT OFFICE 
Svatopetrská 125
Špindlerův Mlýn 543 51
 TEL: +420 731 160 152 
E-MAIL: office@ypoint.cz 
www.ypoint.cz