Pokoje & Apartmány


pokoje

Dvoulůžkový pokoj Standard

Dvoulůžkový pokoj Standard je vybaven manželskou postelí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a fénem. K dispozici máte skříň, trezor, lednici a TV-SAT.

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na Stoh

Pokoj je určen až pro 4 osoby a má překrásný výhled na krkonošské údolí. Lze doobjednat až dvě přistýlky na tento typ pokoje. K dispozici je rozkládací gauč, který po rozložení odpovídá velikosti standardního pevného lůžka. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo, WC a fén. Pro uložení Vašich věcí je k dispozici skříň a pro Vaše pohodlí je pokoj vybaven také trezorem, lednice a TV-SAT.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe

Lze doobjednat až dvě přistýlky na tento typ pokoje. Prostornější pokoj má oproti pokoji Standard větší koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a fénem. Pro uložení Vašich věcí je k dispozici skříň a pro Váš komfort je zde také trezor, lednice a TV-SAT. Velkou výhodou je balkón s výhledem na Krkonošské údolí

Apartmán Deluxe s jednou ložnicí

Lze doobjednat až dvě přistýlky na tento typ pokoje. Apartmán je umístěn v přízemí hotelu a má vlastní venkovní posezení s výhledem na sjezdovku Stoh. Celková velikost apartmánu je 30 m2. Luxusní nábytek jistě potěší i náročnější klienty. ve vybavení pokoje najdete vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a fénem, dále skříň, trezor, lednice a TV-SAT.

Čtyřlůžkový pokoj

Pokoj se skládá s dvěma pohodlnými manželskými postelemi. Pokoj je ideální pro rodiny s dětmi.
Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a fénem. Pro uložení věcí je k dispozici skříň, dále je možné plně využít trezor, lednice a TV-SAT.

Apartmán se dvěma ložnicemi

Lze doobjednat až dvě přistýlky na tento typ pokoje. Tyto apartmány o velikosti 24 m2 se liší svou kapacitou, mají od 2 po 7 lůžek ve dvou oddělených ložnicích. Do vybavení patří vlastní koupelna s vanou případně sprchou, umyvadlem, WC a fénem. Věci si můžete pohodlně uložit do skříně. Dále možné využít trezor, lednice a TV-SAT.

Apartmán Deluxe se dvěma ložnicemi

Lze doobjednat až dvě přistýlky na tento typ pokoje. Apartmán Deluxe se nachází v přízemí hotelu a skládá se ze dvou oddělených ložnic a jedné společné koupelny s vanou případně sprchou, umyvadlem, WC a fénem. Díky rozkládacímu gauči je zde možné ubytovat až 6 osob. Pokoj je vybaven luxusním nábytkem, včetně skříně, dále také trezorem, lednice a TV-SAT. Nadšeni budete z vlastního venkovního posezení s výhledem přímo na sjezdovku Stoh.

Rodinný mezonetový pokoj

Lze doobjednat až dvě přistýlky na tento typ pokoje. Rodinný pokoj pro až sedm osob. Pokoj se skládá z obývacího pokoje, ložnice a v dalším patře je podkrovní pokoj.