SLUŽBY HOTELU ADAM


Více pro vaši pohodovou dovolenou

Hotel Adam nabízí standardní hotelové služby jako je parkování a Wi-Fi připojení na hotelu zdarma, ale i něco navíc. Naši nejmenší hosté se u nás mohou těšit například na dvě dětská hřiště. Dospělí jistě ocení relaxaci v hotelovém wellness se saunou, privátní vířivkou nebo bazénem.

Snídaně je od 7:30 do 10:00 hodin
Recepce je otevřena od 8:00 do 21:00 hodin
 Check-in
od 14:00 hodin
Restaurace 17:00 do 22:00 hodin
Ikona parkování

Parkování

Parkování je pro hotelové hosty zdarma a nachází se hned vedle hotelu. Případně jsou u hlavního vchodu i krytá garážová stání.

Ikona wifi

Internetové Wi-Fi připojení

Připojení k internetu je našim hostům k dispozici po celém objektu zdarma. Tedy jak na pokojích, tak ve společných prostorách.

Ikona stravování

Stravování

Snídaně formou teplého a studeného bufetu je součástí ceny ubytování. Polopenzi (servírovaná večeře o 3 chodech) je možné dokoupit za cenu 350 Kč pro dospělou osobu, 280,- pro dítě do 12-ti let.

Ikona lyžárna

Vytápěná lyžárna

V zimní sezóně lze bezplatně využít vytápěnou lyžárnu, kam si naši hosté mohou uložit mokré lyžařské vybavení včetně lyžáků s jistotou, že budou suché na příští lyžovačku.

Ikona kolárna

Kolárna

Od jara do podzimu našim hostům rádi uschováme kola, elektrokola, koloběžky nebo jiné sportovní náčiní, které zpříjemní vaši dovolenou v Krkonoších. Kolárna je k dispozici zdarma.

Ikona ručník

Hotelové pantofle, kosmetika a ručníky

Při příjezdu na hotel jsou pro každého hosta připraveny hotelové pantofle (nutné přezutí) a na pokoji dále ručníky a hotelová kosmetika.

Ikona dětská herna

Dětská herna

V době snídaní (7:30 - 10:00) a večeří (17:00 - 21:00) mohou vaše ratolesti navštívít hernu, kde jsou pro ně připravené hračky všeho druhu – autíčka, stavebnice, panenky, knížky a mnoho dalšího.

Ikona wellness

Wellness centrum

Hotelové wellness je otevřeno od 8:00 do 21:00. Těšit se můžete na saunový svět a bazén s protiproudem. Župany mají hosté na pokoji.

Ikona dětské hřiště

Dětské venkovní hřiště

Venkovní hřiště pro děti je přístupné po celý den bezplatně. K dispozici je pískoviště, skluzavka, houpačka a další.

Ikona masáže

Wellness

Bazén s protiproudem, privátní vířivka a sauna, u nás si relax užijete.

Ikona stolní fotbálek

Stolní fotbálek

Aktivita, která zabaví dospělé i děti. V přízemí v prostoru chodby je umístěn stolní fotbálek, který je přístupný všem hostům a využít ho mohou zcela bezplatně.

Ikona gril

Restaurace s výhledem

Krásná panoramatická restaurace, kde vám bude příjemné trávit váš pobyt