SLUŽBY HOTELU ADAM


Více pro vaši pohodovou dovolenou

Hotel Adam nabízí standardní hotelové služby jako je parkování a Wi-Fi připojení na hotelu zdarma, ale i něco navíc. Naši nejmenší hosté se u nás mohou těšit například na dvě dětská hřiště. Dospělí jistě ocení relaxaci v hotelovém wellness se saunou, privátní vířivkou nebo bazénem.

Snídaně je od 7:30 do 10:00 hodin
Recepce je otevřena od 07:30 do 22:00 hodin
 Check-in
od 14:00 hodin
Restaurace 17:00 do 22:00 hodin
Ikona parkování

Parkování

Parkování je pro hotelové hosty zdarma a nachází se hned vedle hotelu. Případně jsou u hlavního vchodu i krytá garážová stání.

Ikona wifi

Internetové Wi-Fi připojení

Připojení k internetu je našim hostům k dispozici po celém objektu zdarma. Tedy jak na pokojích, tak ve společných prostorách.

Ikona stravování

Stravování

Snídaně formou teplého a studeného bufetu je součástí ceny ubytování. Polopenzi (servírovaná večeře o 3 chodech) je možné dokoupit za cenu 350 Kč pro dospělou osobu, 280,- pro dítě do 12-ti let.

Ikona lyžárna

Vytápěná lyžárna

V zimní sezóně lze bezplatně využít vytápěnou lyžárnu, kam si naši hosté mohou uložit mokré lyžařské vybavení včetně lyžáků s jistotou, že budou suché na příští lyžovačku.

Ikona kolárna

Kolárna

Od jara do podzimu našim hostům rádi uschováme kola, elektrokola, koloběžky nebo jiné sportovní náčiní, které zpříjemní vaši dovolenou v Krkonoších. Kolárna je k dispozici zdarma.

Ikona ručník

Hotelové pantofle, kosmetika a ručníky

Při příjezdu na hotel jsou pro každého hosta připraveny hotelové pantofle (nutné přezutí) a na pokoji dále ručníky a hotelová kosmetika.

Ikona dětská herna

Dětská herna

V době snídaní a večeří mohou vaše ratolesti navštívít hernu, kde jsou pro ně připravené hračky všeho druhu – autíčka, stavebnice, panenky, knížky a mnoho dalšího.

Ikona wellness

Wellness centrum

Hotelové wellness je otevřeno od xx:00 do xx:00 za cenu xxxx Kč /hod. Každá další osoba platí poplatek 100 Kč (do max. počtu 12 osob). Župan mají hosté na pokoji.

Ikona dětské hřiště

Dětské venkovní hřiště

Venkovní hřiště pro děti je přístupné po celý den bezplatně. K dispozici je pískoviště, skluzavka, houpačka a další.

Ikona masáže

Wellness

Bazén s protiproudem, privátní vířivka a sauna, u nás si relax užijete.

Ikona stolní fotbálek

Stolní fotbálek

Aktivita, která zabaví dospělé i děti. V přízemí v prostoru chodby je umístěn stolní fotbálek, který je přístupný všem hostům a využít ho mohou zcela bezplatně.

Ikona gril

Restaurace s výhledem

Krásná panoramatická restaurace, kde vám bude příjemné trávit váš pobyt