Zjistit dostupnost

Vybrané Pobytové balíčky


Vážení hosté, od 26.11. do 1.12. do 14 hodin bude náš bazén uzavřen kvůli plánované údržbě. Nabízíme vám jako kompenzaci možnost volného využití sauny nebo vířivky. Děkujeme za pochopení.


 

Hotel Adam Špindlerův Mlýn**** je stylový wellness hotel v srdci Krkonoš. U nás můžete být nad věcí, a to nejen díky nadmořské výšce 850 m.n.m. a dechberoucímu výhledu na okolní svahy. Čeká Vás wellness s bazénem, saunami a masážemi, krásné pokoje i panoramatická restaurace. Špindlerův Mlýn je místo, kde to žije, ať už toužíte po klidu, adrenalinových zážitcích nebo nočním životě - každý si přijde na své! Tak už nečekejte a vyrazte, těšíme se na Vás.

Jedinečný a okouzlující výhled na hřebeny hor. Prostorná restaurace s venkovní vyhlídkovou terasou útulně vybavené pokoje dokonalá relaxace v moderním wellness s bazénem (venkovní terasa, sauna, whirpool a Kneippův chodník) vybavený kongresový sál vybavená posilovna s cardio zónou a posilovacími stroji. Venkovní dětská hřiště parkování přímo u hotelu vstup do bazénu a fitness pro hotelové hosty zdarma.

Hotel Adam, dovolená, která dává smysl. 

novinky

Dopřejte si gastronomický zážitek v naší restauraci, kde si můžete vychutnat místní i mezinárodní speciality s nepřekonatelným výhledem na hory.
Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!