Zjistit dostupnost

Vybrané Pobytové balíčky

Hotel Adam Špindlerův Mlýn**** je stylový wellness hotel v srdci Krkonoš. U nás budete mít vše pod kontrolou, a to nejen díky nadmořské výšce 850 m n. m. a dechberoucímu výhledu na okolní svahy. Čeká na vás wellness prostor s bazénem, saunami a masážemi, krásné pokoje a panoramatická restaurace. Špindlerův Mlýn je místem, kde to žije, ať už hledáte klid, adrenalinové zážitky nebo noční život - je tu něco pro každého! Tak neváhejte a přijeďte, těšíme se na vás.

Unikátní a okouzlující výhled na horské hřebeny. Prostorná restaurace s venkovní vyhlídkovou terasou, komfortně vybavené pokoje, dokonalý relax v moderním wellness prostoru s bazénem (venkovní terasa, sauna, vířivka a Kneippova stezka), vybavený kongresový sál, vybavená posilovna s kardio zónou a cvičebními stroji. Venkovní hřiště, parkování přímo u hotelu, bezplatný přístup do bazénu a fitness pro hotelové hosty.

novinky

Dopřejte si gastronomický zážitek v naší restauraci, kde si můžete vychutnat místní i mezinárodní speciality s nepřekonatelným výhledem na hory.
Jdeme s dobou, proto máme celý objekt pokrytý signálem wifi. Navíc můžete bezplatně zaparkovat přímo u ubytovacího zařízení!