Taneční pobyt za námi!

Pobytu se zúčastnilo celkem 12 úžasných žen, kterým tímto moc děkujeme! Ženy čekalo v pátek večer přivítání v podání domácího cukroví a sklenky prossecca. Poté se všechny společně přesunuly do společenské místnosti, kde je čekala uvítací taneční lekce zaměřená na jemnější sestavy a protažení. 

Sobota byla nejdynamičtějším dnem celého pobytu. Již v půl desaté ženy začaly svižnou taneční lekcí zakončenou posilováním s prvky jógy a fyzioterapie. Přes den se polovina osazenstva vydala do zasněženého centra Špindlerova mlýna a druhá využila nabídky hotelového wellness. Večer si účastnice znovu prošly jemnými tanečními rytmy. 

Neděle byla ve znamení balení a odjezdu, nicméně i tak zbylo dostatek síly na poslední lekci, která byla opět svižná, dynamická a se závěrečným posilováním a protažením. Závěrem dostaly všechny účastnice drobný dárek v podobě hotelového müsli - sMüsli, které je též z tvorby paní majitelky. Všichni naši hosté ho budou moci ochutnat začátkem příštího roku a zakoupit si ho poté jako suvenýr i pro své nejbližší.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou atmosféru a budeme se těšit na stávající i nové tváře na třetím běhu, který se uskuteční o prvním květnovém víkendu 2024. Více info již brzy!